452626-2026 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – DIS Projektledare tekniska installationer, Nano lab Lund
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS Projektledare tekniska installationer, Nano lab Lund
BeskrivningAkademiska Hus behöver anlita en projektledare med god kompetens inom tekniska installationer. Projektledaren kommer att arbeta med hyresgästanpassningar med tillhörande installationer som ansluts till verksamheten på fysiska institutionen. Arbetena innefattar bl.a. projekteringsledning av byggtekniska och installationstekniska anpassningar i samband med förändringar av verksamheten på fysiska fakulteten på LTH. Objektet är beläget i Lund.
Föregående meddelande636889-2023
Intern identifierare26/91
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000