452685-2016 - PlaneringSverige-Ånge: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Förhandsmeddelande
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Förhandsinsyn-Support och underhåll av Procapita IT-system.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 1: Underhålls- och reparationstjänster
Ånge.
Nuts-kod SE321 Västernorrlands län