2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krav- och testverktyg
Beskrivning: Kungsbacka kommun inbjuder er att delta i anbudsgivning avseende ett digitalt krav- och testverktyg.
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: 2023-00199-20
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000