452903-2019 - ResultatSverige-Karlstad: Informations- och marknadsföringsprodukter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikations- och reklambyrå
Referensnummer: RS/190391
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan att inkomma med ansökan om att få lämna anbud i upphandling av kommunikations- och reklambyrå.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter, 79340000 Reklam och marknadsföring, 79341000 Reklam, 79342000 Marknadsföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen