2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning Centrum
Beskrivning: Kungsbacka kommun bjuder in till att lämna anbud avseende vinterväghållning för Kungsbacka Centrum. Syftet med upphandlingen är att tillgodose kommunens behov av extern kapacitet för vinterväghållning. Upphandlingen är indelad i i tre (3) SF områden som avser olika geografiska områden inom Kungsbacka kommun. Anbud kan lämnas på ett eller flera områden och kommunen har för avsikt att teckna avtal med en leverantör per område.
Intern identifierare: 2026-00209
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: se upphandlingsdokumentet
Intern identifierare: 1929709-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentet
Intern identifierare: 1929711-1