45325-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Ledningsfordon IL/RIL
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLedningsfordon IL/RIL
BeskrivningUpphandlingen avser ett ramavtal för fabriksnya ledningsfordon avsedda för insatsledare och regional insatsledare. Fordonen ska levereras ombyggda invändigt enligt kravspecifikation.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84611:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon