2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal anläggningsmaterial Vindelns kommun
Beskrivning: Anläggningsmaterial.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14212200 Stenmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114221:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 14000000 Gruvprodukter, basmetaller och tillhörande produkter, 14212000 Granulat, stenflis, stenpulver, bokad sten, grus, krossad sten, stenblandningar, sandblandningar och övrig ballast