See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster
Beskrivning: se underlag
Intern identifierare: 24/133
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Städtjänster (1)
Beskrivning: Avropsstädning för städning av lägenheter, då främst i samband med utflyttning och byggstädning efter renoveringsarbeten
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uppgifter om anbudsgivande företag