2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI-Mejeri, färska grönsaker, frukt, bär och potatis
Beskrivning: Request For Information gällande mejeri, färsk grönsaker, frukt, bär och potatis
Intern identifierare: 2025-2038
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d