453401-2022 - ÄndringSverige-Göteborg: Datorer och datamateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Klienter 2022 - hårdvara, drift och tjänster
Referensnummer: EUI 21 082
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Göteborgs universitet inbjuder till ansöka om att få delta i upphandling Klienter – hårdvara, drift och tjänster 2022 vid IT-enheten i enlighet med vad som är beskrivet upphandlingsdokumenten med tillhörande bilagor. Göteborgs universitet avser teckna ramavtal för en period om tre (3) år, med möjlighet till förlängning ett (1) år. Ramavtal kommer att tecknas med en leverantör.