453402-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Ambulanser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ambulansfordon till AISAB
Referensnummer: H005/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34114121 Ambulanser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Ambulansfordon till Ambulanssjukvården i Storstockholm AB,(AISAB) enligt upphandlingsdokumenten.