2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvättservice
Beskrivning: Tvättservice av textilier, inklusive cirkulationstvätt och hyra av arbetsplagg för laboratoriepersonal
Intern identifierare: SU FV-0221-26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98311000 Tvättinsamling, 98311100 Tvätthantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tvättservice