2. Förfarande
Förfarande
Titel: VF Leverans av glas till väderskydd hållplatsservice
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av glas till väderskydd för kollektivtrafiken i Västragötalandsregionen enligt förfrågningsunderlaget.
Föregående meddelande: 012494-2023
Intern identifierare: SFSS 2023-04141
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Ytterligare klassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000