45375-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster – Operatör till Studenternas Fotbollsarena
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOperatör till Studenternas Fotbollsarena
BeskrivningOperatör till Studenternas Fotbollsarena.
Intern identifierareUKAF-2024-00310
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000