453775-2025 - Resultat
Sverige – Tolktjänster – Tjänst för tolkförmedling
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTjänst för tolkförmedling
BeskrivningTjänst för tolkförmedling, distans, on-demand och påplats tolkning.
Intern identifierareUPPH2025-00059
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerella obligatoriska krav
BeskrivningTjänst för tolkförmedling.
Intern identifierare1663221
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelOmråde 1: Tolkförmedlingstjänst
Intern identifierare1663221-1