453822-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Dynamiskt inköpssystem för Livsmedel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDynamiskt inköpssystem för Livsmedel
BeskrivningInköp av livsmedel inom olika produktgrupper genom ett dynamiskt inköpssystem. Varugrupper som ingår är kolonial, djupfryst och färskvaror.
Intern identifierareSTK-2023-820
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDynamiskt inköpssystem för Livsmedel