See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallshantering
Beskrivning: Avfallshantering för Sjöfartsverkets verksamhetsställen, fasta landbaserade objekt samt fartyg.
Intern identifierare: 25-01226
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Avfallshantering
Intern identifierare: 1651183
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1 (Norra Sverige)
Beskrivning: Norra Sverige
Intern identifierare: 22-01226
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2 (Östra Sverige)
Beskrivning: Avfallstjänster
Intern identifierare: 1721786
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3 (Västra Sverige)
Intern identifierare: 1721788