453883-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Hörseltekniska hjälpmedel, komplettering 101
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHörseltekniska hjälpmedel, komplettering 101
BeskrivningUpphandling av hörseltekniska hjälpmedel
Intern identifierare26RS6136
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33180000 Funktionellt stöd, 33185000 Hörapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000