453946-2026 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Tekniska konsulter, vibration - syneförrättningar, besiktningar, riskanalyser, vibrationsutredningar och skadereglering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulter, vibration - syneförrättningar, besiktningar, riskanalyser, vibrationsutredningar och skadereglering
BeskrivningTekniska konsulter, Vibration - syneförrättningar, besiktningar, riskanalyser, vibrationsutredningar och skadereglering. Välkommen med ert bästa anbud!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128075:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71250000 Arkitekt-, ingenjörs- och mätningstjänster, 71355000 Mätningstjänster, 71356000 Tekniska tjänster