453957-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Analystjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av analytiskt stöd för analys av resultat från NEA:s RBHT-projektet
Referensnummer: SSM2020-652
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71620000 Analystjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
73110000 Forskning, 73210000 Forskningsrådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen