454-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbeten och tillhörande arbeten: vattenrörledningar – Renovering av självfallsledning- flexibla foder
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRenovering av självfallsledning- flexibla foder
BeskrivningRamavtal avseende renovering av självfallsledning- flexibla foder
Intern identifierareTI 2024-1321
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45232100 Anläggningsarbeten och tillhörande arbeten: vattenrörledningar
Ytterligare klassificering (cpv): 45221230 Schakt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000