Detta är en extern remiss inför annonsering av upphandlingen Automationsplattform. Anbud skall inte lämnas. Halmstads kommun vill genom denna externa remiss ge potentiella anbudsgivare möjligheten att lämna synpunkter på delar av upphandlingsdokumentet inför annonsering av upphandlingen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48000000 Programvara och informationssystem, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72224100 Planering av systemimplementation, 72260000 Programrelaterade tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen