2. Förfarande
Förfarande
Titel: Torrdräkt till Sjöfartsverkets lotsar och båtmän
Beskrivning: Torrdräkt till Sjöfartsverkets lotsar och båtmän.
Intern identifierare: 26-00598
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37412270 Torrdräkter
Ytterligare klassificering (cpv): 35113400 Skydds- och säkerhetskläder, 37412243 Dykdräkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000