2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kalenderfunktion, planering för kommunal hälso och sjukvård (HSV)
Beskrivning: Upphandling av kalenderfunktion, planering för kommunal hälso och sjukvård (HSV)
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001