454229-2025 - Resultat
Sverige – Högstadie- och gymnasieundervisning – Verkstadsmaskiner till Parkskolan, plåt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVerkstadsmaskiner till Parkskolan, plåt
BeskrivningVerkstadsmaskiner till Parkskolan.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80200000 Högstadie- och gymnasieundervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115097:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner