454285-2016 - ÄndringSverige-Osby: Brandbilar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Släckbil 2.
Referensnummer: KS/2016:842 170
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144213 Brandbilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp och leverans av en släckbil/räddningsenhet typ BAS 3 till Räddningstjänsten i Osby.