454313-2022 - ResultatSverige-Kalmar: Företags- och organisationsrådgivning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Greppa Näringen - Kalmar
Referensnummer: 604-3779-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal omfattande enskild rådgivning inom Greppa Näringen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79415000 Konsulttjänster för produktionsledning, 90713000 Miljörådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen