454322-2022 - ResultatSverige-Ronneby: Reklam och marknadsföring
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Strategisk kommunikation och grafisk produktion samt digitala kommunikationstjänster
Referensnummer: 21/61
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp av tjänster av fullserviceleverantör för strategisk kommunikation och grafisk produktion samt digitala kommunikationstjänster.
Anbudets giltighetstid
Anbud ska vara giltigt till och med 2023-01-31 .
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79341000 Reklam, 79342000 Marknadsföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen