2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tågdepåer generalkonsultuppdrag utredning lokalisering med mera
Beskrivning: Uppdrag att som generalkonsult bistå Region Skåne i utredning angående ny tågverkstad- och tågdepåkapacitet.
Intern identifierare: 99999999-420430-TD003
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311230 Järnvägsingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster