2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Strategisk Partner för Säkerhetstjänster
Beskrivning: Upphandling omfattar PEN-tester (penetrationstester) och säkerhetsgranskning.
Intern identifierare: AP3 2025/11
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72222300 IT-tjänster, 72225000 Värdering och granskning av kvalitetssäkring av system, 72590000 Professionella datorrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Eventuella optioner beskrivs senare i de följande faser.