454481-2019 - ResultatSverige-Linköping: Kyl- och ventilationsutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kylmaskiner för Vrinnevisjukhuset
Referensnummer: UC-2019-223
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42500000 Kyl- och ventilationsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser kylväxlare för komfortkyla.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45331230 Installation av kylutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen