2. Förfarande
Förfarande
Titel: Två ismaskiner till Studenternas IP
Beskrivning: Utbyte utav två stycken ismaskiner för placering på Studenternas IP.
Intern identifierare: UKAF-2026-00098
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37481000 Isbanemaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000