2. Förfarande
Förfarande
Titel: Framework agreement Rapid Deployment Passageways
Beskrivning: Procurement of a framework agreement regarding Rapid Deployment Passageways and spare part kits.
Intern identifierare: 25FMVU1792
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39522530 Tält
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Ramavtal för ljusslussar och reservdelskit.
Intern identifierare: Framework agreement Rapid Deployment Passageways