Huvudsaklig CPV-kod 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för Husbyggnadskonstruktionstjänster åt Ludvika kommun, Ludvika Kommunfastigheter AB, LudvikaHem AB, Stora Brunnsvik AB, Tryggheten i Ludvika Fastigheter KB. Om erfoderliga beslut fattas ska även WBAB kunna avropa på avtalet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen