2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mediebyrå
Beskrivning: Liseberg genomför upphandling av ramavtal avseende strategisk och operativ mediebyrå.
Intern identifierare: LAB 2026-00155
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000