454645-2026 - Resultat
Sverige – Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten – Beläggningsarbeten - Ludvika
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelBeläggningsarbeten - Ludvika
BeskrivningEntreprenad gällande fräsning, asfaltsbeläggningar, vägmarkering samt övriga arbeten i anslutning till dessa. Avser arbeten för både underhåll och nybyggnation.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107921:Lot:1