See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Baklastande containerbil
Beskrivning: Sopbil byggd för tömning av container och sopkärl.
Intern identifierare: 23/167
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000