See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hållplatsunderhåll
Beskrivning: Service av hållplatser runtom i Örebro län
Intern identifierare: 23RS13168
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34920000 Vägutrustning, 34928440 Busshållplatsstolpar, 50113000 Reparation och underhåll av bussar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000