454767-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Bygg- och anläggningsarbeten: idrottsanläggningar
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Träningshall för skridsko och bandy på Gubbängens IP.
Referensnummer: 17/50
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45212200 Bygg- och anläggningsarbeten: idrottsanläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning