2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI och inbjudan till hearing Transport- och avfallsemballage
Beskrivning: RFI samt inbjudan till hearing inför upphandling av transport- och avfallsemballage
Intern identifierare: RFI-VF2025-00023
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141600 Uppsamlingsbehållare och -påsar, dränageset och dylikt, 33141620 Utrustning för medicinskt bruk för specifika ändamål i förpackningar (sets)