2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nybyggnation av gruppbostäder
Beskrivning: Nybyggnation av Gruppbostäder.
Intern identifierare: 23/106
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45215210 Bygg- och anläggningsarbeten: vård- och servicehem