2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringssystem
Beskrivning: Upphandlingen avser ett rekryteringssystem för Helsingborgs stad. Syftet är att anskaffa en modern och användarvänlig digital lösning som stödjer hela rekryteringsprocessen, från annonsering till anställning.
Intern identifierare: SLF 690/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster, 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Rekryteringssystem