Leverantören ska tillhandahålla utrustning och tillhörande servicetjänster till beställarens system för automatisk grundvattenmätning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 8 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38291000 Fjärrmätningsutrustning, 38296000 Mätdon, 38410000 Mätinstrument, 48460000 Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen