2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-stöd för webbsändningar och KF-möten
Beskrivning: Huddinge kommun bjuder härmed in anbudsgivare att lämna anbud inom IT-stöd för webbsändningar och KF-möten
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103866:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48515000 Programvara för videokonferens, 48517000 IT-programvara