455023-2017 - ResultatSverige-Örnsköldsvik: Tankar, reservoarer och behållare; värmeledningselement och centralvärmepannor
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lastväxlarflak.
Referensnummer: 17-043
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44600000 Tankar, reservoarer och behållare; värmeledningselement och centralvärmepannor
II.1.4.
Kort beskrivning
Miva (Miljö och vatten i Örnsköldsvik AB), ska köpa in 3 st Allround lastväxlarflak 35 m3 och 45 st Allround lastväxlarflak 40 m3.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44600000 Tankar, reservoarer och behållare; värmeledningselement och centralvärmepannor, 44614300 Containerlagringssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen