2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ombyggnad laboratorium och industrihall, KTH Stockholm
Beskrivning: Förhandsinformation om kommande projekt. För mer information om projektet, anmäl er till vårt digitala informationsmöte, 27/8 kl 15.00. Anmälan till: elisabeth.norling@akademiskahus.se
Intern identifierare: 25/132
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten