455129-2016 - ÄndringSverige-Göteborg: Miljösanering med fartyg
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vraksanering.
Referensnummer: 3902-16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60651300 Miljösanering med fartyg
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds intresserade att lämna anbud på uppdrag gällande vraksanering, enligt de förutsättningar som anges i detta förfrågningsunderlag jämte dess bilagor.