455173-2017 - Frivillig förhandsinsynSverige-Kalmar: Medicinsk utrustning
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Simuleringsdockor.
Referensnummer: Simuleringsdockor
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Förhandsinsyn avseende inköp av Simuleringsdockor.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Förhandsinsyn avseende inköp av simuleringsdockor.