See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1107 Vinterunderhåll Nykvarns kommun
Beskrivning: Vinterunderhåll Nykvarns kommun
Föregående meddelande: 009745-2023
Intern identifierare: 23/78
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000