455207-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Halmstad: Banktjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontanthantering
Referensnummer: DNRGS190079
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Hämtning, uppräkning av dagskassor, växelförsörjning m.m.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
60100000 Vägtransporter, 66170000 Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster, 79710000 Säkerhetstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen